ارسال پیامک

اطلاع رساني به اولياء نسبت به وضعيت دانش آموز در مدرسه، موسسه يا آموزشگاه از مطالبات جدي والدين مي باشد و از مسائلي است كه مديران تمام تلاش خود را براي اجراي بهتر و دقيقتر آن به كار مي بندند.  بخصوص با توجه به مشغله والدين و تمايل آنها به اطلاع داشتن از آخرين وضعيت تحصيلي ، آموزشي و انضباطي دانش آموز اين نياز روز به روز بيشتر مي شود.

 

با توجه به اينكه پيام كوتاه (SMS) سريعترين، مطمئن ترين و دردسترس ترين روش براي اطلاع رساني به اوليا مي باشد، با استفاده از اين ابزار مي توان تعامل دائمي بين مدرسه و اولياء برقرار نمود و والدين نيز اطمينان بيشتري از وضعيت فرزند خود در محيط آموزشي خواهند داشت.

در نرم افزار سرآمد گزارشهاي مختلفي كه مورد نياز اولياء مي باشد قابل ارسال از طريق SMS مي باشد. اين گزارشات شامل كارنامه، موارد انضباطي، فعاليتهاي كلاسي و وضيت حضور يا عدم حضور دانش آموز در مدرسه مي باشد. از طرفي با اتصال اين نرم افزار به دستگاه حضور و غياب مي توان ورود، خروج، تاخير، تعجيل يا غيبت دانش آموز را بلافاصله پس از ثبت تردد وي به تلفن همراه پدر يا مادر ارسال نمود.

 شيوه ارسال پيامك در نرم افزار سرآمد نيز به دو صورت مي باشد. يك روش استفاده از مودم هاي جي اس ام (GSM Modem) و روش ديگر استفاده از پنل هاي اينترنتي و شماره هاي ويژه مانند 3000795795513 ميباشد. 

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد تفاوتهاي اين دو روش و ساير قابليتهاي موجود در نرم افزار ارسال اس ام اس به وب سايت اختصاصي اين محصول به آدرس http://www.sapek.ir مراجعه فرماييد.